Kurumsal

Bizi Tanıyın

Evren Bilgisayar ve Mühendislik Ticaret A. Ş.

Evren Bilgisayar ve Mühendislik Tic. A.ş. 1987 yılında kurulmuş olup ARGE odaklı yazılım ürünleri geliştiren ve faaliyetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürüten bir yazılım şirketidir.

Evren, "Müşteri gereksinimlerini Bilgi teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kalite anlayışı ile sunmak" için yaptığı çalışmalarla kısa bir sürede Türkiye'deki Lojistik ve Taşımacılık Şirketleri'nin bir numaralı Stratejik İş Ortağı konumuna gelmiştir.

Evren Bilgisayar; Lojistik ,Taşımacılık ve Teknoloji Sektörlerindeki gelişmeler ve müşteri gereksinimlerindeki değişiklikler doğrultusunda sürekli olarak yazılımlarını geliştirilmekte olup, bu yenilik ve olanaklar düzenli ve planlı bir biçimde müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.

İş süreçlerinin iyileştirilmesi amacı ile süreç analizi ve iyileştirme danışmanlığı, kurumsal denetim hizmetleri verilmekte; gereksinim analizi çalışmaları yapılmakta, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.


Hedeflerimiz

Şirketimizin hedefi, müsterilerimizin Bilgi Teknoloji ihtiyaçlarına komple çözüm sunmaktır. Bu kapsamda donanım, yazılım, servis, teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacımız, hizmet sundugumuz firmalarin bilgi işlem faaliyetlerini planlamak ve çözüm için gerekli olan yazılım, donanım ve hizmeti sağlamaktır.

Misyonumuz

İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretmek ve sektörün öncülüğünü yapan saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanda ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmek ve müşterilerimize iş süreçlerinde en doğru kanaldan çözüm ve değer önerilerini sunarak alanında lider bir kuruluş olmak.

Yıllık Tecrübe

Program Kullanıcısı

Aktif Müşteri

Tarihçe

 • 2016

  İlk AR-GE projemiz Winnak Plus projemizin yazılımını tamamladık ve alanımızda teknoloji lideri olma hedefimize bir adım daha yaklaştık
 • 2015

  AR-GE firması olduk. Şirketimizi Y.T.Ü. Teknopark’a taşıdık.
 • 2008

  Antrepo Takibi modüllerimize eklenerek lojistik,taşımacılık sektöründe büyüyerek markamızı daha fazla sektöre duyurmayı sağladık.
 • 2007

  Winnak programlarımıza yeni bir modül eklendi. Deniz Taşımacılığı faaliyetlerine yönelik yazılımlara başlandı.
 • 1999

  Winnak markamızı oluşturduk ve Winnak adıyla ilk satışımızı gerçekleştirdik.
 • 1997

  Dos Tabanlı sistemden Windows tabanlı sisteme geçiş yapıldı. Kara Taşımacılığı programı faaliyetlerine başlandı.
 • 1992

  EVREN ŞİRKETLER GRUBU’na bağlı olan ortaklıktan ayrılarak lojistik, taşımacılık ve oto yedek parça sektöründe DOS tabanlı programlar yazmaya başladık.
 • 1987

  Evren Bilgisayar kuruldu ve faaliyetlerine başladı.

"Sizin ihtiyaçlarınız, bizim çözümlerimiz. Tek bir takımız"

Verimlilik

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize iş süreçlerinde en doğru kanaldan çözüm ve değer önerilerini sunarız.

Araştırma Geliştirme

Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum saglamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.

İş Ahlâkı ve Dürüstlük

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunlugunu gözetiriz.

Müşteri Mutluluğu

Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veririz. Politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözetmek, müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

Çalışanların Mutluluğu

Kaliteli ürün ve hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafından üretilebileceğine inanırız. Bu nedenle, çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veririz. İyi bir gelir düzeyi, kaliteli iş ortamı, katılımcı yönetim ve iş güvencesi sağlamak yolu ile çalışanlarımızın mutlu, üretken, topluma yararlı bireyler olmasını amaçlarız.

Toplumsal Sorumluluk

Daha rahat yaşamayı sağlaması ile insanı özgürleştiren bir araç olarak gördügümüz teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirmeyi savunuruz. Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.
Lojistik ve Taşımacılık sektöründe kazandığımız 30 yıllık deneyimin kolaylığını sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Evren Bilgisayar Mühendislik Ticaret A.Ş.
Y.T.Ü. Davutpaşa Kampüsü Teknopark B1 Blok No:305 K:1 Esenler/İstanbul
 • 0 212 216 36 36 (3 Hat)
 • 0 212 211 60 76 (Faks)
 • 0 555 968 19 17
 • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Evren Bilgisayar Mühendislik Ticaret A.Ş. © 2021 Yasal Uyarı